Previous Principals List
Sl: Name Of Principal Joining Date Leaving Date
1. Md. Anisur Rahman 03/ 02/ 1987 05/ 04/ 1989
2. Md. Mamunur Rashid 05/ 04/ 1989 05/ 03/ 1992
3. Obaydul Haque 05/ 03/ 1992 15/ 05/ 1996
4. Zakir Hossain 15/ 05/ 1996 16/ 05/ 1997
5. Kamal Uddin 16/ 05/ 1997 02/ 06/ 1999
6. Mojibur Rahman 02/ 06/ 1999 13/ 07/ 2001
7. Akhter Hossain 13/ 07/ 2001 04/ 08/ 2004
8. Shofkat E Khuda 04/ 08/ 2004 01/ 03/ 2006
9. Abu Sayeed 01/ 03/ 2006 17/ 09/ 2008
10 Asad Uz Zaman 17/ 09/ 2008 21/ 04/ 2010
11. Saiful Islam 21/ 04/ 2010 12/ 09/ 2012
12. Rasel Alam 12/ 09/ 2012 18/ 10/ 2014
13. Mostafizur Rahman 18/ 10/ 2014 Continuing